KONST / Litografier / Färglitografi 14502020
nr 1450 2020
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 6/150, Stockholm. Färglitografi, bildmått: 42x56, yttermått inklusive ram: 63x76 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 21 februari 2022
kl 19:58:34
1.000 kr
1.400 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
21 feb
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas